Skip links

Salony samochodowe

Budowa salonów samochodowych

Wygląd miejsca, w którym realizowane są kupno oraz sprzedaż pojazdów mechanicznych ma niebagatelne znaczenie. Reprezentacyjny design elementów zewnętrznych oraz dopracowana w najmniejszym detalu aranżacja eleganckiego wnętrza mają duży wpływ na powodzenie transakcji. Biorąc pod uwagę te czynniki, istotne jest, aby powierzyć budowę salonu samochodowego profesjonalistom, którzy mogą pochwalić się bogatym doświadczeniem w zakresie wznoszenia wielkopowierzchniowych konstrukcji stalowych. Nasza firma Alkorstal od lat realizuje obiekty magazynowe i produkcyjne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, poszerzyliśmy swoje portfolio o hale z biurem oraz częścią warsztatową, które dedykowane są dealerom renomowanych marek pojazdów.

Budowa salonu samochodowego w nowoczesnym wydaniu

Zastanawiasz się, jak zaprojektować przestrzeń tak wyspecjalizowanego obiektu, aby była całkowicie dopasowana do określonych potrzeb? Nasz zespół fachowców doskonale wie, jak powinna zostać zaplanowana hala z biurem przeznaczona do sprzedaży luksusowych dóbr. Realizowane przez nas obiekty posiadają wydzielone przestrzenie, które pełnią odmienne funkcje. Część biurowa budowanego przez nas salonu samochodowego pozwala członkom personelu w komfortowych warunkach wypełniać obowiązki zawodowe. To również ważne miejsce z punktu widzenia obsługi klienta. W przestrzeni biurowej odbywają się spotkania z osobami zainteresowanymi kupnem pojazdu, dlatego istotne jest, by czuli się w niej jak najlepiej. Dokładamy wszelkich starań, aby przemyślana i stylowa część biurowa stanowiła szczególnie atrakcyjny obszar w budowanym salonie samochodowym. Równie ważna jest dla nas przestrzeń ekspozycyjna, która przyciąga uwagę klientów z każdego miejsca strategicznie przeszklonej hali.

Niezbędny element projektu – hala warsztatowa

Nie ulega wątpliwości, że profesjonalny warsztat stanowi serce każdego salonu samochodowego, dlatego podczas sporządzania projektu poświęcamy dużo uwagi właśnie temu miejscu. Chcemy, aby tworzony przez nas warsztat w pełni odpowiadał na potrzeby inwestorów. W realizacji tego celu pomagają nam konsultacje z klientami przeprowadzane na każdym etapie budowy hali.


Return to top of page