Skip links

Referencje

Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania, produkcji, a także montażu konstrukcji stalowych poparte jest zarówno licznymi realizacjami jak i referencjami udzielonymi naszej firmie przez zadowolonych kontrahentów.

Jeżeli poszukują Państwo profesjonalnego wykonawcy obiektów wielkopowierzchniowych, zachęcamy do przyjrzenia się opublikowanym na tej stronie dokumentom świadczącym o naszym fachowym podejściu do nawet najtrudniejszych misji.

Od wielu lat podejmujemy wyzwania związane z wykonawstwem wielkopowierzchniowych inwestycji budowlanych. Realizujemy mniejsze zlecenia jak i bardzo duże hale magazynowe oraz produkcyjne, obiekty handlowe, a także na konstrukcje stalowe przeznaczone na miejsca działalności kulturalnej oraz sakralnej. Bez względu na specyfikę projektu oraz wymagania względem kubatury, jesteśmy w stanie terminowo wywiązać się z przyjętych zobowiązań. W rezultacie, inwestor otrzymuje do dyspozycji obiekt w surowym stanie lub pod klucz, gotowy do rozpoczęcia działalności gospodarczej.

Return to top of page