Skip links

Obudowa hal stalowych

Montaż płyt warstwowych

Obudowa hal stalowych

Każdy realizowany przez nas projekt ma swoje indywidualne wymagania. W zależności od sytuacji obudowa hal stalowych może być wykonana poprzez montaż płyt warstwowych z rdzeniem z wełny mineralnej, poliuretanu lub styropianu. Z kolei pokrycia dachów wykonujemy w systemie blacha trapezowa, wełna, pir lub styropian (termoizolacja) lub membrana oraz papa (hydroizolacja). Rodzaj zastosowanych materiałów uzależniony jest zarówno od obowiązujących przepisów (w tym przeciwpożarowych), jak również od oczekiwań i wskazówek inwestora.

Wytrzymałość stalowej konstrukcji

Obudowa hal stalowych powinna być odporna na działanie czynników atmosferycznych i upływu czasu. Zdając sobie sprawę z tego faktu, projektujemy i wykonujemy obiekty trwałe, wykorzystując materiały od najlepszych producentów. Nasze realizacje z powodzeniem i wysokim marginesem bezpieczeństwa wytrzymują pojawiające się obciążenia warunków atmosferycznych, jak i przyjęte obciążenia technologiczne, gwarantując bezpieczne użytkowanie obiektu.

Zapewniamy kompleksowo najwyższą jakość prac w ramach takich czynności jak obróbka blacharska oraz montaż płyt warstwowych.

Return to top of page