Skip links

Hale z biurem

Budowa hal z biurem

Odpowiednie zaplecze dla kierownika czy pracowników administracyjnych przedsiębiorstwa to niezwykle ważny element każdej konstrukcji przemysłowej. Oddzielona od hali magazynowej przestrzeń socjalno-biurowa w zależności od powierzchni może obejmować różnorodne pomieszczenia. Znajdować się w niej mogą szatnie, toalety, umywalnie, stołówki pracownicze oraz gabinety biurowe. Tego typu rozbudowane projekty stanowią doskonałe rozwiązanie szczególnie dla tych zakładów, w których na jednej zmianie pracuje kilkanaście osób. Hala magazynowa musi być odpowiednio zaprojektowana, aby była w pełni funkcjonalna i bezpieczna, a także zapewniała komfort pracy wszystkim zatrudnionym w przedsiębiorstwie osobom.

Hala magazynowa z biurem – największe zalety

Nasza firma z powodzeniem zrealizowała wiele podobnych projektów architektonicznych, które całkowicie spełniały potrzeby inwestorów. Skupienie całej działalności przedsiębiorstwa w jednym miejscu przynosi korzyści w przypadku różnorodnych branż, np. zakładów spożywczych czy meblarskich. Połączenie hali magazynowej z biurem umożliwia lepszą kontrolę przebiegu produkcji, a także szybkie reagowanie w razie wystąpienia problemów. Optymalizacja procesów w zakładzie i błyskawiczny przepływ informacji to jedne z wielu zalet jakie przynoszą tego typu rozwiązania konstrukcyjne.

Hala z biurem – projekt dostosowany do potrzeb Twojej firmy

Zadanie zaplanowania i postawienia obiektu magazynowego z odpowiednim zapleczem powierz profesjonalistom, aby mieć pewność, że funkcjonalny budynek stanie się prawdziwą wizytówką Twojej firmy. Dzięki długoletniej działalności i fachowej wiedzy naszych projektantów przedsiębiorstwo Alkorstal przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy wykonania niezawodnej konstrukcji – od drobiazgowych konsultacji, przez koncepcję i propozycję optymalnych rozwiązań, aż po sprawną realizację budowy.

Odpowiedni dobór komponentów stalowych własnej produkcji, a także ich bezzwłoczna dostawa i montaż w miejscu budowy, pozwalają nam wykonywać prace terminowo. Proponowane przez nas kompleksowe usługi obejmują również dopełnienie wszelkich formalności urzędowych, od których uzależnione jest rozpoczęcie inwestycji oraz oddanie jej w użytkowanie.


Return to top of page