Skip links

Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

Każde przedsiębiorstwo potrzebuje odpowiedniej przestrzeni, aby móc z powodzeniem rozwijać swoją działalność. Z usługi proponowanych przez firmę Alkorstal skorzystało już wiele zadowolonych klientów, którzy poszukiwali funkcjonalnych obiektów stalowych. W naszej ofercie znajdują się budowa hal przemysłowych, tworzonych dla podmiotów z różnorodnych sektorów gospodarki. Nasi wykwalifikowani pracownicy zajmują się realizacją inwestycji od sporządzenia szczegółowego projektu i uzyskania pozwolenia na budowę, po budowę oraz przekazanie kluczy do gotowego obiektu w ręce naszego klienta.

Zaufaj profesjonalistom

Nie musisz wiedzieć, jak wygląda budowa hal przemysłowych – wystarczy, że skorzystasz z pomocy doświadczonych fachowców, zajmujących się od wielu lat realizacją podobnych inwestycji. Budowa hal przemysłowych z konstrukcji stalowych to obszar, na którym znamy się najlepiej. Zależy nam, aby budowany przez nas obiekt spełniał oczekiwania naszych klientów, dlatego z uwagą wysłuchujemy, jakie są ich wymagania. Cenne sugestie są dla nas niezbędne w momencie przystąpienia do prac projektowych.

Zapewniamy aby wznoszona konstrukcja była nie tylko odpowiednio dopasowana do potrzeb inwestorów, ale również w pełni funkcjonalna i bezpieczna dla przebywających w niej osób. Planujemy optymalne rozmieszczenie min. okien, bram,drzwi , regałów, maszyn czy oświetlenia obiektu Przygotowany projekt jest drobiazgowo konsultowany z korzystającym z naszych usług przedsiębiorcą.

Hale przemysłowe

Dokładamy wszelkich starań, aby budowane przez nas hale były dopracowane w najmniejszym detalu i wyróżniały się estetyką wykończenia. Podczas ich budowy korzystamy wyłącznie z najlepszych materiałów, odznaczających się wysoką odpornością na działanie czynników mechanicznych czy atmosferycznych. Montażem konstrukcji stalowych zajmują się profesjonalne ekipy, które wzięły udział w realizacji wielu różnorodnych inwestycji na terenie całego kraju.

Return to top of page