Skip links

Hale logistyczne

Budowa hal logistycznych

Wszystkie czynności związane z dostawą, odbiorem oraz magazynowaniem w przedsiębiorstwie produkcyjnym muszą przebiegać w niezakłócony sposób. Aby było to możliwe, zakład powinien być wyposażony we w pełni funkcjonalne hale logistyczne, które będą odpowiednio dostosowane do zakresu oraz specyfiki jego działalności. Nasza firma Alkorstal z Bydgoszczy od ponad 7 lat z powodzeniem projektuje i stawia obiekty przeładunkowe na terenie całego kraju. Realizujemy inwestycje dla podmiotów z wielu sektorów gospodarki, dzięki czemu wykonaliśmy już dziesiątki indywidualnych projektów o różnym poziomie złożoności oraz wielkości powierzchni.

Projektowanie hal logistycznych

Jeśli poszukujesz fachowego wykonawcy, który zrealizuje dla Ciebie halę przeładunkową z infrastrukturą pod klucz, to dobrze trafiłeś. Podczas projektowania uwzględniamy optymalne rozwiązania pozwalające na płynną pracę podczas dystrybucji, przeładunku oraz przechowywania towarów. Dzielimy przestrzeń obiektu w taki sposób, aby stworzyć bezpieczne ciągi komunikacyjne oraz wyznaczyć strefy użytkowe. Dbamy również o inne niezbędne elementy konstrukcji, m.in. bramy wjazdowe oraz doki załadunkowe. Przemyślane planowanie przeprowadzone na tym etapie pozwoli w przyszłości sprawnie wykonywać zadania i zwiększać wydajność pracy.

Hala logistyczna jako odpowiedź na indywidualne potrzeby przedsiębiorstwa

Kluczem do sukcesu podczas projektowania i budowy obiektów logistycznych jest przeprowadzenie szczegółowych konsultacji z inwestorem. Poznanie oczekiwań przedsiębiorcy, a także przeanalizowanie wszystkich procesów realizowanych w obiekcie pozwala na dostosowanie rozwiązań najlepiej odpowiadających na potrzeby danego podmiotu. Naszą firmę wyróżniają indywidualne podejście oraz współpraca ze sprawdzonymi fachowcami, które poparte są wieloletnim doświadczeniem. Na terminowe przeprowadzenie wszystkich prac podczas budowy hali logistycznej wpływ ma również fakt, iż korzystamy wyłącznie z najwyższej klasy komponentów konstrukcyjnych własnej produkcji.


Return to top of page